Zbadaj w wyobraźni wszystkie części swojego ciała

-5. Wyobraź sobie, jak guz się zmniejsza – choroba ustępuje. Zobacz, jak resztki obumarłych komórek nowotworu wydalane są przez wątrobę z żółcią i następnie z kałem, oraz przez nerki z moczem. To jest Twoje oczekiwanie, cel, do którego dążysz, rozstrzygnięcie, którego pragniesz. Wyobrażaj sobie, jak guz się robi coraz mniejszy i mniejszy i zupełnie znika.

-6. Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek bóle, wyobraź sobie, jak białe krwinki dopływają w to miejsce, okolica ta robi się cieplejsza – możesz tam poczuć mrowienie lub cierpnięcie. Ból się zmniejsza z każdym Twoim oddechem, aż wreszcie zupełnie znika.

-7. Wyobraź sobie teraz całą swoją postać. Zbadaj w wyobraźni wszystkie części swojego ciała: głowę, szyję, klatkę piersiową, brzuch i kończyny. Odwołaj się do punktów odniesienia, które zyskałeś w poprzednim ćwiczeniu. Gdy natrafisz na jakiekolwiek odchylenie od stanu prawidłowego, skoryguj je – napraw w dowolny sposób, tak aby po zbadaniu danego narządu pozostawić obraz zdrowia i harmonii. Nie spiesz się. Skoryguj wszystko, co wymaga naprawy. Bądź spokojny i odprężony ufaj naturalnym procesom zachodzącym w Twoim organizmie i prowadzącym do zdrowia. Narysuj, jak siły Twojego organizmu i leczenie powodują cofanie się choroby i jak powracasz do zdrowia. Zrób jak najwięcej takich rysunków. Modyfikuj je.

-8. Chcesz być zdrowy – zastanów się, co służy Twojemu zdrowiu. Wspieraj swoje zdrowie – wykonuj to ćwiczenie minimum trzy razy dziennie. Zobacz siebie samego wykonującego to ćwiczenie minimum trzy razy dziennie po 15 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *