Otyłość i parafinoterapia

Doskonała okazja dla lekarza do zwrócenia nam uwagi na bezwzględną konieczność schudnięcia oraz przedstawienia sposobu, jak to należy zrobić. Polecenie lekarza wykonujemy dokładnie, mimo że jako człowiek otyły budzimy swoją solidnością większe zaufanie niż ktoś wysuszony, i to zarówno u kobiet, jak i u przełożonych, mimo że z większą ufnością niż byle chudeusz możemy oczekiwać ciężkich czasów, mimo że w wypadku choroby znacznie dłużej możemy się jej opierać niż jakiś, nie daj Boże, suchotnik, po którym w trzy dni nie pozostanie nawet śladu. (Otyłe panie – ponadto – swoimi wdziękami przyciągają prawdziwych smakoszy bez porównania bardziej niż panie z figurami modelek!)

Niech nas jednak wskazania lekarza zbytnio nie niepokoją. Prędzej czy później przepisana przez niego kuracja na pewno nam się znudzi, a wtedy bez porównania szybciej uda się nam odzyskać wagę, niż ją tracimy, i to, jak dobrze pójdzie, nawet z naddatkiem.

Parafinoterapia – Mieszanina węglowodorów o stosunkowo szerokim zastosowaniu. Działa osłaniająco, przeczy szczająco, używana jest również do okładów i kąpieli. Z dodatkiem knota pozwala oświetlić szpital albo sanatorium, w wypadku przerwy w dopływie prądu elektrycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *